فیلمسازی

ویدئو مارکتینگ

تیزر و بازاریابی ویدیویی

ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی به نوعی از تبلیغات و بازاریابی اطلاق می شود که با استفاده از فیلم های های کوتاه و بلند و سریالی با هدف معرفی محصول و خدمات و افزایش فروش و برند سازی تهیه و انتشار می یابد. ساخت تیزر و کلیپ های تبلیغاتی به منظور انتقال اخبار و پیام و یا با اهداف تجاری و تبلیغاتی صورت می پذیرد، ویدئو از روش های بسیار مناسبی برای انتقال پیام به مخاطب است و عموم مخاطبان را تحت تاثیر قرار می دهد.

بستر فضای مجازی و پلتفرم های موجود قابلیت انتشار انواع ویدئو ها را در زمان های کوتاه و بلند دارا هستند، که البته اکثرا پیام های بازرگانی و تجاری در مدت های کوتاه ساخته و انتشار داده می شوند تا بهترین نتیجه را در فضای مجازی کسب کنند و مخاطبان بسیاری با صرف زمان اندک پیام را دریافت کنند.

 

مزایای ساخت و انتشار ویدئو در اینستاگرام

اینستاگرام از پرمخاطب ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است و قابلیت های بسیار مناسبی را به صورت رایگان برای انتشار ویدئو در اختیار مخاطب قرار می دهد.

قابلیت های igtv، استوری و لایو در اینستاگرام امکان مناسبی برای انتشار کلیپ های تبلیغاتی به وجود آورده است. مهم ترین مزیت اینستاگرام انتشار رایگان و بازدید میلیونی ویدئوها در آن است، با برنامه ریزی و ساخت حرفه ای تیزر و کلیپ می توان به بازدید بسیار بالایی دست یافت و همچنین رکورد فروش های محصول و خدمات را جابجا کرد.

 

مزایای ویدئو مارکتینگ

ویدئو و کلیپ های تبلیغاتی با هدف جذب مخاطب و یا آگهی دادن به مشتریان ساخته می شوند و در فضای مجازی و پلتفرم های مختلف انتشار می یابند، اما نکته ی مهم این است که کلیپ و ویدئو باید موثر باشد یعنی توانایی جذب مخاطب را داشته باشد و در بهترین حالت بتواند افراد را به مشتری تبدیل کند. مزیت های ویدئو های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صراحت و شیوایی انتقال پیام در ویدئو
 • تاثیرگذاری بر تمامی افراد و مخاطبان
 • ایجاد خلاقیت و ایده های متنوع
 • جذب و تاثیر روی مخاطب

ساخت ویدئو مارکتینگ در گروه رسانه ای باران

امروزه بازار ویدئوهای تبلیغاتی در فضای مجازی داغ شده است و تقریبا تمامی کسب و کارهای تجاری و خدماتی سعی می کنند تا از طریق ویدئو اقدام به بازاریابی و معرفی محصولاتشان کنند ولی هر ویدئو قادر به جذب و تاثیر گذاری بر روی مخاطب را ندارد، شما می توانید برای ساخت و انتشار ویدئو مارکتینگ با گروه رسانه ای باران تماس بگیرید و از خدمات صفر تا صد تهیه و ساخت ویدئو و کلیپ به صورت حرفه ای بهره مند گردید.

خدمات ویدئو مارکتینگ گروه رسانه ای باران

 •  نوشتن فیلمنامه و سناریوی ویدئوی تبلیغاتی توسط نویسندگان و تبلغ نویسان مجرب و تحصیل کرده
 • اجرا و ایفای نقش توسط مجری ها، بازیگران و  واینر های صدا و سیما و فضای مجازی
 • کارگردانی، فیلمبرداری و نورپردازی حرفه ای با عوامل حرفه ای و کارآزمده
 • ارائه ی مشاوره و ایده های تبلیغاتی برای دستیابی به نتایج اثربخش
 • انتشار در رسانه های مختلف با مخاطبان و دنبال کنندگان زیاد

 

کاربردهای ویدئو مارکتینگ

 • معرفی برند محصول و خدمات
 • تعامل بیش تر با مخاطب
 • فروش بیش تر و هک رشد

قیمت ساخت ویدئو و تیزر

ساخت ویدئو مارکتینگ با توجه به زمان و نوع آن قیمت گذاری می شود و عوامل بسیاری چون لوکیشن، بازیگر و مجری، زمان ساخت، فیلمنامه و سناریو بر قیمت ساخت ویدئو و تیزر تاثیر می گذارد، برای کسب اطلاعات بیش تر و قیمت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *