مقالات

غلطک طرح دار برای دیوار

غلطک طرح دار برای دیوار

غلطک طرح دار برای دیوار

شاید تا به حال برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که آیا می توان با کمک رنگ، طرح های خاص مانند کاغذ دیواری را روی دیوار ایجاد کرد؟ بله. در سال های اخیر تکنیک های مختلفی برای پیاده سازی طرح های مختلف روی دیوار، روی کار آمده اند که هر کدام مزیت ها و معایب خاص خودشان را دارند. استفاده از غلطک طرح دار برای دیوار، یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد نقاشی روی دیوار به صورت طرح دار است.

رنگ آمیزی دیوار با غلطک طرح دار، به شما این امکان را می دهید تا هر طرحی که دوست دارید را با دستان خودتان روی دیوار با تنوع در رنگ و طرح اجرا کنید. این در حالی است که این روش کاملا ارزان بوده و نحوه کار کردن با غلطک طرح دار برای نقاشی دیوار نیز بسیار بسیار ساده است.

غلطک طرح دار برای دیوار؛ غلطکی با طرح های مختلف

شاید از گذشته تا به امروز، روش های مختلفی برای پیاده‌سازی طرح روی دیوارها روی کار آمده اند که هر کدام مزیت ها و معایب خاص خودشان را داشتند. پتینه کاری، یکی از روش های رایج برای ایجاد طرح روی دیوار است که در کنار زیبایی خاصی که دارد، دارای قیمت اجرای بسیار بالایی نیز هست.

فارغ از همه این روش ها، روشی ساده برای ایجاد طرح روی دیوارها وجود دارد که می توانید با کمک آن طرح های مختلف و مانند کاغذ دیواری روی دیوار اجرا کنید. از همه مهم تر اینکه شما دستتان برای انتخاب طرح های این روش باز است و نیازی نیست که نگران نتیجه نهایی باشید.

غلطک طرح دار برای دیوار، یکی از زیباترین و ساده ترین روش ها برای پیاده‌سازی طرح های مختلف روی دیوار است. غلطک های طرح دار دارای یک سری برجستگی روی خودشان هستند. این برجستگی به شما اجازه می دهد تا طرح های زیبا را روی دیوار اجرا کنید.

غلطک طرح دار برای دیوار

چگونه با غلطک طرح دار نقاشی ساختمان را انجام دهیم؟

نحوه نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار بسیار ساده است. فقط کافیست که تا به حال با این غلطک ها کار کرده باشید. شما می توانید با خرید هر یک از مدل های غلط طرح دار برای دیوار، بهترین طرح را روی دیوار اجرا کنید و از نگاه کردن به آن لذت ببرید.

اگرچه کار کردن با غلطک طرح دار برای دیوار ساده است؛ اما شاید برخی از شما قادر به انجام این کار نباشید و دوست داشته باشید این کار را به صورت تخصصی تر انجام دهید. در مای باران، هم امکان خرید غلطک طرح دار برای نقاشی ساختمان وجود دارد و هم امکان کمک گرفتن از نقاش های مجرب و ماهر برای نقاشی کردن ساختمان!

این یعنی اینکه می توانید بدون دغدغه تخصص و زمان، از غلطک طرح دار نقاشی ساختمان استفاده کنید و هر بار که به اتاق خواب، اتاق پذیرایی و یا هر جایی که با غلطک طرح دار نقاشی شده است نگاه می کنید، لبخند به لبتان بیاید.

کدام طرح از غلطک های طرح دار برای دیوار مناسب تر است؟

زمانی که قصد خرید غلطک طرح دار برای دیوار را دارید، قطعا شاهد مدل های مختلف طرح در فروشگاه مای باران هستید. مای باران بیش از 300 طرح مختلف برای غلطک های طرح دار را به شما ارائه می کند و شما می توانید براساس نیاز و سلیقه خودتان، هر یک از این طرح ها را انتخاب کنید. در مورد بهترین طرح غلطک طرح دار برای دیوار باید بگوییم که انتخاب بهترین طرح به سلیقه شما بستگی دارد.

البته عامل دیگری که بر روی انتخاب طرح غلطک طرح دار برای دیوار اثر می گذارد، کاربرد دیوار و جایگاه آن است. به طور مثال، اگر قرار است که دیوار اتاق خواب کودک خود را رنگ کنید، قطعا نیاز به طرح های جذاب تر و کودکانه تر دارید. اما اگر قصد رنگ کردن اتاق خواب دختران نوجوان و جوان را دارید، باید به سراغ طرح های ساده تر مانند گل و … بروید.

پس اگر در مورد طرح های غلطک طرح دار برای نقاشی ساختمان تردید دارید، فقط کافیست که مدل های مختلف غلطک را در فروشگاه مای باران مشاهده کنید و بر اساس سلیقه و کاربرد مد نظرتان، بهترین طرح را انتخاب کنید.

غلطک طرح دار برای دیوار

قیمت خرید غلطک طرح دار برای نقاشی ساختمان

قطعا یکی از دغدغه های شما برای نقاشی ساختمان و یا استفاده از کاغذ دیواری، بحث هزینه است. به هر حال با توجه به بالا رفتن هزینه های تغییر دکوراسیون داخلی، بسیاری از ما قادر به تعویض رنگ و یا رنگ آمیزی مجدد ساختمان نیستیم. اما با خرید غلطک طرح دار برای نقاشی ساختمان، دیگر نیازی نیست که هزینه بسیار زیادی برای تغییر دکوراسیون اتاق یا منزل خودتان صرف کنید.

قیمت خرید غلطک طرح دار برای دیوار، 290 هزار تومان است. این یعنی شما می توانید با پرداخت 290 هزار تومان، هر بخش از خانه را که دوست دارید با کمک غلطک طرح دار رنگ آمیزی کنید. البته اگر دوست داشته باشید می توانید چندین مدل از غلطک طرح دار را خریداری کنید و برای هر بخش یا اتاق خانه از طرح های مختلف استفاده کنید.

موضوع دیگری که بر روی هزینه نهایی شما در رنگ آمیزی دیواری با غلطک طرح دار اثر می گذارد، کمک گرفتن از افراد نقاش برای رنگ کردن است. همانطور که اشاره کردیم، اگر شما قادر به رنگ کردن اتاق و دیوار با کمک غلطک طرح دار نیستید، می توانید از مای باران کمک بگیرید تا نقاشان باتجربه این کار را برای شما انجام دهند. شما به عنوان مشتری می توانید طرح مورد نظر غلطک طرح دار خود را انتخاب کنید. نقاش به صورت حرفه ای این طرح را روی دیوار اجرا می کند. هزینه اجرای طرح با کمک غلطک طرح دار روی دیوار، برای هر متر مربع حدود 30 الی 40 هزار تومان است که از سوی نقاش دریافت می گردد.

مای باران و لبخند روی لب های شما

مای باران اینجاست که لبخند را روی لب های شما بیاورد. اگر بودجه زیادی برای خرید کاغذ دیواری ندارید، می توانید اقدام به خرید دسته غلطک فومی و دسته غلطک مخزن دار برای رنگ کردن دیوار کنید. از طرفی با خرید غلطک طرح دار از مای باران، می توانید طرح های مختلف را مانند طرح کاغذ دیواری روی دیوار اجرا کنید.

عکس نمونه کار برخی از طرح های اجرا شده غلطک طرح دار طرح کاغذ دیواری :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *