مقالات

غلطک طرح دار سه رنگ ، طرح کاغذ دیواری سه رنگ

غلطک طرح دار سه رنگ ، طرح کاغذ دیواری

همه مون توی فضاهای خانه و اداری بودیم و محل زندگی و کارمون هستند و زمان زیادی را سپری می‌کنیم و این فضاها نه تنها محل زندگی ما هستند، بلکه احساسات و انرژی‌های ما را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهند. در طراحی و دکوراسیون این فضاها خیلی نکات بسیار مهم و دلایل قوی باعث انتخاب مواد، متریال، شیوه اجرا و در نهایت قشنگی، جذابیت و همچنین انتقال احساسات به ما که ساکن این فضاها هستیم و مهمان ها و مراجعین می شه.

 

رنگ و طراحی :
رنگ و طراحی یکی از این انتخاب ها و متریال هاست که بسته به بودجه ای که داریم شاید تنها راه و شاید اولین و آخرین راه تغییر دکوراسیون فضایی که در اختیار داریم هستش. مخصوصا در جایی که بودجه ای محدود داریم و یا مثل شمال کشور و جنوب کشور که فضا به شرکت شرجی و گرمه. چون خیلی از متریال ها در اینجا ناکارآمد هستن مثل کاغذ دیواری که به هیچ وجه در دیواری که نم داره کاربرد نخواهد داشت و ماندگاری نداره.

 

رنگ ساده و طراحی ساده :
بر خلاف آنچه گفته می شه که رنگ سفید فضا رو بزرگتر نشون می ده و طراحی ساده فضا رو خلوت نشون می ده، صاحبین خانه ها، معماران و استادان ماهری هستن که این سفیدکاری را از نابلدی و عدم مهارت نقاش و غیرقابل تغییر بودن صاحب ملک و کار می دانند.

 

طراحی چند رنگ :
ترکیب رنگ و ترکیب طرح ها و ایجاد فضایی رویایی و شگفت انگیز همون کاری است که استادکار ماهر انجام می دهد و همچنین استفاده از طرح‌های مختلف باعث تنوع و زیبایی در دکوراسیون می‌شود و در نهایت، انتخاب رنگ و طراحی باید با توجه به سلیقه شخصی، نیازها و محیط مورد نظر انجام شود. این انتخاب‌ها می‌توانند تأثیر زیادی بر احساسات ما داشته باشند و به ما احساس خوبی بدهند.

ویدیو آموزش دو رنگ کردن غلطک طرح دار فومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *