نمونه کارها

طراحی سایت تخصصی درب و پنجره دوجداره ساتیا وین

طراحی سایت تخصصی درب و پنجره دوجداره ساتیا وین

طراحی سایت تخصصی درب و پنجره دوجداره ساتیا وین

طراحی وب‌سایت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی و فروشی در دنیای امروز، با توجه به پیشرفت فناوری و افزایش تعداد کاربران اینترنت در حال رشد است. گروه مای باران با توجه به این نکته و با هدف ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه طراحی وب‌سایت قصد معرفی جدیدترین پروژه خود یعنی طراحی سایت تخصصی درب و پنجره دوجداره برای گروه تولید ساتیا وین به شما را دارد.

کارفرمای این پروژه، آقای بهنام بخشایش بوده که با اعتماد به گروه مای باران، مسئولیت طراحی و پیاده‌سازی این وب‌سایت را به ما واگذار کرده است. نام سایت طراحی شده ساتیا وین است و آدرس آن https://satiawin.com می‌باشد.

 

طراحی جذاب و کاربر پسند

تمامی صفحات این سایت، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از دید کاربران بسیار دل‌نشین و جذاب به نظر می‌رسند. از طرفی، به کاربران با ارائه اطلاعات کافی و جامع در مورد محصولات ساتیا وین، به اطمینان بخشی برای انتخاب محصول، کمک شده است. همچنین، طراحی شماتیک و شاداب این سایت، به کاربران احساس رضایت بیشتری از تجربه مرور سایت می‌دهد.

طراحی سایت تخصصی درب و پنجره دوجداره ساتیا وین

راه اندازی بخش فروشگاه

یکی از ویژگی‌های این وب‌سایت طراحی شده، بخش فروشگاهی آن می‌باشد که با هدف فروش انواع پروفیل درب و پنجره، طراحی شده است. در این بخش، کاربران می‌توانند با مشاهده تصاویر و مشخصات محصولات، خرید آن‌ها را انجام دهند.

 

ریسپانسیو و بهینه شده برای موبایل

یکی از نکات مهم در طراحی وب‌سایت، بهینه‌سازی وب‌سایت برای نمایش در دستگاه‌های مختلف مانند موبایل‌ها می‌باشد. در این پروژه، وب‌سایت به صورت ریسپانسیو طراحی شده و برای نمایش در موبایل و دستگاه‌های دیگر، بهینه شده است.

 

دریافت اینماد

همچنین، برای افزایش اعتماد کاربران به این وب‌سایت، نماد اعتماد الکترونیک اینماد، بر روی وب‌سایت قرار داده شده است.

تمامی این ویژگی‌ها با هم ترکیب شده تا سایتی با عنوان “ساتیا وین” به دنیای اینترنت اضافه شود که به صورت تخصصی در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره فعالیت می‌کند.

 

پشتیبانی و بروزرسانی مداوم

همچنین آقای بهنام بخشایش طبق اظهارنظر خود، تمایل دارد تا با گروه مای باران به صورت مداوم در آینده همکاری نماید تا بهینه سازی و پشتیبانی بهتری برای وب سایت داشته باشد. این تمایل نشان دهنده اعتماد و رضایت او از کیفیت کار و خدمات ارائه شده توسط گروه مای باران است.

 

الان وقتشه که تو هم کسب و کار آنلاین خودت رو راه بندازی!

هر سوالی درباره طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین داری میتونی ازم بپرسی، من 24 ساعته پاسخگوام

امیر علیپور

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.