عکاسی

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

در گذشته زنان هنگام حاملگی ارتباط خوبی با بدن خود برقرار نمی کردند و بدن خود را ناپسند می دانستند، اما امروزه این نگرش در جامعه و بین مادران از بین رفته و بسیار مشتاق اند تا از لحظاتی که فرزند دلبندشان را باردار اند عکس هایی زیبا به یادگار داشته باشند. در حال حاضر زنان بیشتر از همیشه به دنبال ثبت این لحظه خاص در زندگی خود هستند، و دوست دارند از این دوره خاص عکس های بی نظیر در فضاهای مختلف و ژست های زیبا داشته باشند، ما در استودیوی عکاسی ببک به صورت تخصصی عکاسی بارداری را انجام می دهیم.

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

اهمیت عکاسی در دوران بارداری

دوران بارداری از دوران خاص برای مادران است و یک دوره خاطره انگیز برای تمام اعضای خانواده می شود، عکاسی بارداری یک ژانر عکاسی تخصصی است و ژست ها، لباس ها، لوکیشن و زمان انجام عکاسی حاملگی حائز اهمیت است، برای ثبت بهترین عکس ها با کیفیت خوب که همواره دوران زیبای بارداری را برای شما تداعی کند نیاز به یک آتلیه عکاسی تخصصی بارداری و عکاس ماهر دارید، اتلیه ی عکاسی ببک با دکوراسیون و تم های خاص و زیبا بهترین عکاسی را از دوران بارداری شما انجام می دهد.

زمان گرفتن عکس های بارداری

زمان ایده آل برای عکاسی بارداری تقریباً بین 28 تا 35 هفته است. برای تاثیر بصری و بهتر دیده شدن شکم ماه های آخر مناسب تر هستند.

عکاسی بارداری

انواع عکاسی بارداری

استودیوی عکاسی ببک از تمام مراحل بارداری به صورت تخصصی و حرفه ای عکاسی می کند، در هر زمان و هرگونه عکسی که در دوران حاملگی بخواهید با هماهنگی و رزرو قبلی برای شما انجام می گیرد.

  • عکاسی قبل از بارداری
  • عکاسی از بارداری مادر
  • عکاسی در محیط باز
  • عکاسی از سیسمونی
  • عکاسی همراه همسر
  • عکاسی مادر با اعضای خانواده
  • عکاسی ماهانه و هفته به هفته بارداری
عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری در انواع و حالت های مختلف صورت می گیرد و از مادر به تنهایی در حالت های مختلف، مادر همراه همسر و به صورت خانوادگی در صورت داشتن فرزندان دیگر می توان عکاسی کرد. در استودیوی عکاسی ببک علاوه بر عکاسی از مراحل بارداری در تایم های مختلف از سیسمونی کودک نیز عکاسی انجام می گیرد.

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری در تهران

ما در آتلیه ببک با سابقه درخشان به صورت تخصصی عکاسی بارداری را در تهران توسط کادر حرفه ای بانو انجام می دهیم. استودیو عکاسی ببک Bebek در تهران، خیابان ایتالیا، مجهز به تجهیزات بروز عکاسی، تم های اختصاصی دوران بارداری، لباس ها و تاج های بارداری و … است.

 

اگه درباره عکاسی بارداری سوال داشتی … من شبانه روزی هستم. فقط زنگ بزن!

ناصری / صمدی

09392200670  / واتساپ

استودیو بِبِک
bebek studio
عکاسی بارداری نوزاد و کودک ??
Newborn, maternity & baby
برای رزرو وقت به واتساپ پیام بدید
09392200670 ☎️
? تهران، خیابان ایتالیا

شما جزو علاقمندان عکاسی و فیلمبرداری از روزها و مناسبت های خاص توی زندگی تون هستید یا نه؟

یکی از اون مناسبت های خاص، دوره جذاب بارداریه که مادرهای عزیز اگه پای صحبت های هر کدومشون بشینید، حتی اونها که سخت ترین روزهارو گذروندن می گن دوره بارداری دوره جذاب و شیرینیه. نوزادی بچه هم که دیگه اوووووف … خیلی خاص و جذابه. بنابراین خیلیها سعی می کنن این دوره رو ثبت و ضبط کنن، برای اینکار باید رفت سراغ آدم های متخصص.

من می خوام به شما استودیو تخصصی عکاسی بارداری و نوزاد ببک رو معرفی کنم که با کادری متخصص و خلاق با 20 مدل لباس کنار شما و همراه شماست که شما بتونید عکس های خاص و جذابی داشته باشین و بعد اینکه توی خونه هم می تونن بیان. یعنی با همون تجهیزات بیان توی خونه و توی محیط خونه تون بخواید یادگاری داشته باشید.

 

اگه درباره عکاسی بارداری سوال داشتی … من شبانه روزی هستم. فقط زنگ بزن!

ناصری / صمدی

09392200670  / واتساپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *