نمونه کارها

طراحی سایت های نقاشی ساختمان

سایت نقاشی ساختمان - گروه طراحی سایت باران و گروه رسانه ای نبراس نگاران مانیا

شغل نقاشی ساختمان اهمیت بسزایی در صنعت ساختمان و زیباسازی محیط دارد و یکی از مقوله های معماری و برنامه ریزی شهری به شمار می رود و برگرفته از فرهنگ و هنر جامعه است و تاثیرات مهمی در روان فرد و اجتماع می گذارد.

در دهه های اخیر صنعت ساختمان پیشرفت بسیاری کرده است و با گذر از ساختمان سازی سنتی به صنعت مدرن سازه در شهرها رسیده است و این امر در رفاه اجتماعی جایگاه ویژه ای دارد، نقاشی ساختمان هم در همین راستا در حال پیشرفت و همگن سازی با صنعت و جامعه است.
با توجه به مساله تاثیرگذاری رنگ در روان افراد و هم چنین دارا بودن نقش کلیدی در صنعت دکوراسیون و معماری، نیاز به این هنر حساس، بیش تر احساس می شود.
نقاشی و رنگ آمیزی روح بخشیدن به محیط زیباسازی لحظات حضورمان در گذر زمان است، نظافت و تمیزی و ترکیب خلاقانه نشاط و نظم آفرین افکار و اذهان مردمان است.
موارد بسیاری باعث افت بازار کار نقاشی ساختمان و به وجود آمدن دیدگاه سطحی نسبت به این کار شده است. ما در این یادداشت به چند مورد اشاره می کنیم.
رنگ آمیزی منازل به دلیل سختی در اجرا عموما در رده کارهایی جسمی سخت ساختمانی دسته بندی می شود و طرح ریزی و ترکیب بندی در رنگ زدن منازل سبک شمرده می شود و زیبایی بصری در این کار نادیده گرفته می شود. ارائه طرح های ضعیف از سوی نقاش باعث بی رغبتی مالکان به رنگ آمیزی می شود و معمولا رنگ سفید برای دیوار و قهوه ای برای درب و چهارچوب بهترین پیشنهاد به مشتری است. در حالی که تنوع و ترکیب بسیاری در رنگ وجود دارد و رنگ پایه ثابت اجرایی دکوراسیون داخلی و نورپردازی های حرفه ای است.
توجه به درآمد نیز به دلیل فصلی بودن کار نقاشی موجب اتخاذ تصمیم های عجولانه از سوی نقاش برای اتمام کار و ارائه ساده ترین طرح و ترکیب به مشتری می شود. البته نبود شخصیت انعطاف پذیری، فکر خلاق و توجه به جزئیات از سوی نقاش نیز بی تاثیر نیست. نبود متخصصین رنگ آمیزی و اجراهایی ضعیف موجب نارضایتی مشتریان شده و زیبایی چشم نواز این هنر در منازل به چشم نمی خورد.
از دیگر عواملی که می توان به آن اشاره کرد که عامل مهمی در نبود بازار کار شده است، رکود صنعت ساختمان سازی و واگذاری مجتمع های بدون رنگ کاری شده به مالکان از سوی انبوه سازان و شرکت‌های پیمانکاری است. از طرفی به دلیل معیشت اقتصادی خانواده و مقرون به صرفه ندانستن رنگ کاری منازل که آن را امری مهم و ضروری نمی دانند و حتی سالیان دراز عمر خود را در خانه های گچ کاری شده سپری می کنند غافل از این که با هزینه ای کم نیز می توانند منازل خود را با رنگ های زیبا آراسته کنند و روحیه نشاط انگیزی به خانواده خود هدیه کنند.
اما تبلیغات و آگهی در کنار آگاهی بخشی به مشتریان است گنجاندن نگاه هنر بودن بار سلامت روانی داشتن صنعت نقاشی باعث ایجاد ضرورت برای خانوارها می شود. تبلیغات منظم، آموزش مستمر، آگاهی و شناخت سلیقه های مشتری مواردی هستند که نقاش ساختمان علاوه بر اجرای کار خود باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد.
با ورود افراد علاقه مند و خوش ذوق می توانیم شاهد تحول شکوفایی در نقاشی ساختمان باشیم و افق های روشنی برای آن ترسیم کنیم.

تهیه و تنظیم:
منصور حیدرپور – سردبیر بخش خبر سایت نقاشی ساختمان www.xhousepainting.com

گروه طراحی سایت باران

گروه طراحی سایت باران

نقاشی ساختمان و بازسازی ساختمان

نقاشی ساختمان تهران

آموزش پتینه

آموزش نقاشی ساختمان

نقاشی منزل

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان و منازل در تهران

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان

نقاشی ساختمان مدرن

بهترین نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان ارزان تهران

نقاشی ساختمان – پتینه، مولتی کالر

گروه نقاشی ساختمان حرفه ای تهران

نقاشی ساختمان دوبرادر- با نمونه کار حرفه ای

نقاشی ساختمان و پتینه تهران و حومه

تبلیغات نقاشی ساختمان

بازسازی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان آینده سازان

پتینه کاری

قیمت استثنایی نقاشی ساختمان

باربری و اتوبار تهران

نظافت منزل