مدیریت اینستاگرام-مای باران
مدیریت اینستاگرام-مای باران

مدیریت حرفه ای اینستاگرام با توجه به اصول و قواعد آن

مدیریت حرفه ای اینستاگرام زمانی محقق می شود که ادمین فردی آگاه از قوانین و الگوریتم های اینستاگرام باشد. پست گذاری در زمان مناسب، افزایش فالوور هدفمند، نحوه تهیه و تولید فیلم و صداها تخصصی و انتخاب موضوعات به طور هوشمندانه از حمله شروط مدیریت حرفه ای اینستاگرام است. اگر دغدغه کاری و فعالیت های روزانه اجازه نمی دهند پیج اینستاگرام کسب و کار خود را به خوبی هدایت کنید و یا نمیدانید از کجا باید شروع کنید که بهترین بازخوردها را دریافت کنید بهتر است از کارشناسان سئو و متخصصانی که با الگوریتم های جدید اینستاگرام بخوبی اطلاع دارند کمک بگیرید و بخواهید صفحه را راه اندازی و فعال نمایند. از این رو به بهترین شکل ممکن می توانید مدیریت پیج اینستاگرام بیزینسی موفق و پر فروش را داشته باشید. با طراحی سایت باران تا انتهای این مقاله بمانید.

بهترین های حوزه وب در خدمت شما هستند.

آرزو کنید؛ برآورده می کنیم!

میدیا عبداللهی

طراح گرافیگ

امیرحسین قمری

طراح سایت ، عکاس و گرافیست

طراح وب سایت و گرافیگ

مسعود خدامرادی

برنامه نویس وب و موبایل

امیر علیپور

بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

سوسن احمدی

طراح سایت و گرافیگ

منیره اسدی

طراح گرافیک

طراح گرافیگ

مهسا برزگر

طراح گرافیک

بسته های ویژه مدیریت اینستاگرام

پکیج الماس Diamond Package

پکیج طلایی Golden Package

پکیج 5 ستاره 5Star Package

پکیج نقره ای Silver Package

پکیج پلاتین Platinum Package

پکیج اقتصادی Economic Package

ادمین حرفه ای پیج های اینستاگرام چه مهارت هایی دارند؟

افرادی که واقف بر قوانین اینستاگرام هستند همه روزه با آن سروکار دارند و از زیر و بم قوانین به خوبی آگاهند. این افراد با سئو اینستاگرام آشنایی داشته که تشخیص بهترین زمان های بازدهی پست ها و شناخت مخاطبان بالقوه برایشان به راحتی امکان پذیر است. در یک نگاه کلی خدماتی که ادمین حرفه ای پیج های اینستاگرام به مخاطبان خود می دهند عبارتند از :

مدیریت اینستاگرام

و بسیاری از خدماتی که با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام اتفاق می افتد که این مهم مستلزم دانش و مهارتی است که کارشناسان حرفه ای اینستاگرام از آن بهره مند هستند. در قبال این همه خدمت تخصصی، برای ادمین حرفه ای اینستاگرام تعرفه هایی برای حقوق در نظر گرفته می شود که می خواهیم در این زمینه اطلاعاتی را ارائه نماییم تا بدانید صرف هزینه ها به نوعی بازگشت سرمایه است و برخلاف نگاه عوام، حقوق دریافتی ادمین اینستاگرام هزینه پرت نخواهد بود.

مدیریت پیج اینستاگرام

تعرفه حقوق دریافتی ادمین حرفه ای پیج اینستاگرام چقدر است؟

حقوقی که ادمین پیج برای مدیریت پیج اینستاگرام دریافت می کند با توجه به خدماتی است که ارائه می شود. هرچقدر خدمات و پست گذاری تخصصی تر، ارزشمندی آنبیشتر خواهد بود. همینطور حقوق ادمین اینستاگرام در تهران نسبت به حقوق ادمین هایی که در شهرستان ها مشغول هستند بیشتر است زیرا هریک با توجه به سطح مالی و اوضاع اقتصادی مراجعین قیمت ها را ارائه می کنند تا با توافقی دو طرفه منصفانه ترین تعرفه اعمال شود. از این رو نگران نباشید زیرا طی توافق مقدار قطعی حقوق تعیین خواهد شد.

به دلیل مخارج بالا در تهران، حقوق ادمین پیج اینستاگرام به مراتب بیشتر از ادمین های دیگر است. در نظر داشته باشید شاید در نگاه فردی که در شیراز زندگی می کند این هزینه زیادی سنگین باشد اما برای افرادی که در کلان شهری همچون تهران زندگی می کنند که با مخارج و هزینه های زندگی در تهران آشنا هستند به خوبی میدانند دریافت خدمات با کیفیت از چه سقف یا کف قیمتی برخوردار است. از این رو قیمت های ارائه شده برای مدیریت پیج اینستاگرام در نظر تهرانیان بسیار ایده آل و حتی منصفانه خواهد بود.

به طور کلی میتوان بیان کرد در سال 1398 تعرفه ای که برای ادمین های پیج اینستاگرام در شهرستان ها ارائه می شود از 700 هزار تومان و در تهران از 1 میلیون 400 هزار تومان شروع می شود که منطقی ترین حالت ممکن است. همه هزینه ها صرف مهارت هایی می شود که قطعا پاسخگوی نیاز یک پیج موفق کسب و کار در اینستاگرام است که نتایج آن پس از شروع فعالیت در پیج مشاهده خواهد شد.

میزان افزایش حقوق ادمین پیج های اینستاگرام با توجه به دامنه فعالیت تعیین می شود و نمی توان برای آن سقفی را مشخص کرد. خدمات با کیفیت های مختلف و توسط افراد مختلف ارائه می شود که هر یک بنا بر فعالیت های خود و شناخت مخاطب قیمت ها را ارائه می نمانید از این رو شاید بتوان گفت دستمزد ادمین اینستاگرام تا 5 میلیون و حتی بیشتر از آن هم خواهد بود.

تعرفه حقوق دریافتی ادمین حرفه ای پیج اینستاگرام چقدر است؟

طراحی سایت باران با توجه به فعالیت های یک کسب و کار نه تنها پیج را به بهترین سطح ممکن از بازدهی و عملکرد می رساند بلکه با طراحی اپلیکیشن کسب و کارهای مختلف کمک می کند تا بیش از پیش در دسترس کاربران و مشتریان خود قرار بگیرید. از جمله ضروریات هر کسب و کار داشتن اپلیکیشن بیزینسی است که کلیه خدمات را به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه نماید. طراحی سایت باران با توجه به استقبال بی نظیر مشاغل مختلف از طراحی اپلیکیشن اقدام به این امر نموده که در کنار مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام، طراحی اپلیکیشن کسب و کارتان را نیز پیشنهاد می دهد. می توان به عنوان گزینه مکمل در شغل خود روی طراحی اپلیکیشن خاص برند خود حساب کنید زیرا امروزه با وجود انواع اپلیکیشن های گوشی های هوشمند کاربران تمایل دارند هر آنچه را که می خواهند در دسترس داشته باشند و نیازی به جستجو و وب گردی های طولانی نباشد.

خرید پیج اینستا گرام

صفحه اینستاگرام 11k

صفحه اینستاگرام 20k

صفحه اینستاگرام 50k

طراحی لوگو برای کسب و کارهای اینستاگرام

در نظر بگیرید با برندی خاص در اینستاگرام مشغول فعالیت هستید و می خواهید بهتر نام خود را در اذهان حک کنید برای انجام اینکار به چه تصویر پروفایلی نیاز دارید؟ تاکنون به آن دقت کرده اید؟

در موارد فوق همانطور که می بینید برخی افراد به اشتباه نمایه هایی انتخاب می کنند که از نظر کاربران به هیچ وجه جذاب و قانع کننده برای دنبال کردن نیست. از این رو می توانید تنها با یک نماد یا المان که منحصر به کسب و کارتان است خود را در اذهان برجسته کنید. حتی رنگی که در این نماد به کار می رود می توان سهم بسزایی در معرفی بیزینس شما به سایرین داشته باشد. از این رو طراحی سایت باران به شما گزینه موفق و شگفت انگیز طراحی لوگو را پیشنهاد می کند که می توانید با آن در مدت زمان کوتاهی به همگان معرفی شود.

طراحی سایت باران با توجه به درخواست های مکرر کاربران اینستاگرام اقدام به این مهم نموده که بازخوردهای خوبی هم دریافت کرده است. از این رو بر آن شدیم تا طراحی لوگو اینستاگرام را برای کسب و کارهای مختلف داشته بشیم تا به معرفی هرچه بهتر شما در فضای مجازی بپردازیم. لوگو و آرم تجاری از مشخصه های یک برند موفق است که به هویت بخشیدن کسب و کار خود اهمیت ویژه می دهند. برای هر دسته از مشاغل طراحی لوگو اهمیت ویژه ای دارد تا بتوان آن را در میان نام ها آشنا و مشابه باز شناخت.

با آموزش مهارت های طراحی سایت باران تبدیل به ادمین حرفه ای اینستاگرام شوید

سوال رایجی که بسیاری از مخاطبان طراحی سایت باران دارند در رابطه با ادمین حرفه ای اینستاگرام است که تمایل دارند از یک برحه زمانی خاص، فعالیت های پیج حود را بر عهده بگیرند. باعث افتخار تیم طراحی سایت باران است که به شروع فعالیت های مجازی یک کسب و کار در اینستاگرام بپردازد و برای راحتی در روند همکاری به مشتریان خود آموزش های لازم برای تبدیل شدن به یک ادمین موفق اینستاگرام ارائه نمایند. برای ادمین شدن در صفحات اینستاگرام باید :

تمام موارد فوق تنها تعدادی از مهارت هایی است که در دوره آموزش اینستاگرام در طراحی سایت باران خواهید اموخت در کنار همه موارد باید بدانید انچه را که اموزش میبنید را همراه با خلاقیت و نو آوری باید ارائه نمایید. در همین راستا همواره پست هایی ارائه کنید که حرفی برای گفتن یا جلب نگاه مخاطب را برای دقایقی داشته باشد. آنچه که موجب ایجاد وجه تمایز می شود نگاه متفاوتی است که کاربر به پست های ارزشمند و محتوای خلاقانه شما دارد. قطعا با خلاقیت و تخصص در میان علاقمندی های بسیاری از کاربران قرار خواهید گرفت.

برای تبلیغات در اینستاگرام چه باید کرد؟

همانطور که می دانید در تبلیغات اینستاگرامی باید به پیج های محبوب و پر بازدید سفارش تبلیغات داد. برای انجام این امر لازم است با بسیاری از پیج های فعال در ارتباط باشید تا تبلیغات شما را در طی یک زمان خاص در صفحه خود قرار دهند. از این رو انتخاب بهترین پیج ها مه در راستای فعالیت شما است اهمیت ویژه ای دارد. ما در طراحی سایت باران این کار رابرایتان آسان کرده ایم و کلیه خدمات تبلیغات در پیج های مختلف اینستاگرام را بر عهده می گیریم. از انجایی که تبلیغات در صفحات مختلف بر دو قسمت است ما همه موارد را نیز پوشش می دهیم.

در همه موارد طراحی سایت باران باتوجه به شناخت و روش های موثر تبلیغات در اینستاگرام بهترین ها رابه شما ارائه خواهد کرد.

خرید پیج فعال همراه با فالوور در اینستاگرام

اگر میخواهید اقدام به خرید پیج های فیک که کاربران زیادی هم دارد دست نگهدارید. بهتر است پول خود را صرف هزینه های بیهوده نکنید. ما در طراحی سایت باران بر آن شدیم تا ساخت پیج، تبلیغات، ساخت کلیپ، ویدئو و پست های خلاقانه، افزایش فالوور و افزایش بازدید ها را به طور واقعی به شما ارائه نمایم تا نه تنها هزینه هایی که می کنید هدر نرود بلکه بیشترین باز خورد را دریافت کنید. از آن جهت که صفر تا صد ساخت و فعالیت های پیج از اول مربوط به کسب و کارتان بوده است مخاطب بهتر اعتماد می کند و ماندگار تر خواهد شد. همچنین استفاده از فالوورهای غیر فعال و فیک معنایی ندارد تا زمانی که می توان از کاربران واقعی و فعالی اینستاگرام بهره مند شد. در طراحی سایت باران هر آنچه را که از یک صفحه بیزینسی فعال انتظار دارید برآورده خواهد شد. بر آنیم با آپشن های مختلف نیازهای همه جانبه کسب و کارتان را گسترش دهیم. با تجربه خرید پیج اینستاگرام از طراحی سایت باران هرگز به سراغ پیج ها فروشی نامعتبر که هیچ پشتوانه و ضمانتی ندارند نخواهید رفت و واقعیت امر را به راحتی درک خواهید کرد.

با طراحی سایت، برند خود را حرفه ای کنید

می توان بهترین شد و برترین ها را ارائه نمود. همانطور که می دانید در پسِ هر پیج اینستاگرامی مخاطبان به یک صفحه وب سایت وجو دارد که مخاطبان به آن ارجاع داده می شوند تا هر آنچه را که در اینستاگرام قابل نمایش نیست در آن کامل و جامع مشاهده نمایند. اطلاعات خرید محصولات مختلف، انجام مقایسه بای داشتن بهترین خرید، پیشنهاد محصولات بیشتر یا مشابه و ارزان قیمت تر، تماشای فیلم و ویدئوهای طولانی و غیره همه و همه از جمله خدماتی است که می توانید در سایت کسب و کار خود به کاربران ارائه دهید. بسیاری از کاربران با آشنایی این سایت ها مشتریان همیشگی یک برند شده اند زیرا خاطره خوبی از آشنایی در اینستاگرام داشته اند و کیفیت خدمات در ذهنشان حک شده و امروز تبدیل به یکی از بازدید کنندگان پروپاقرص سایت شده اند. طراحی سایت باران همراهتان خواهد بود تا با طراحی سایت بیزینسی اوج بگیرید و رشد صعودی نمودار پیشرفت کسب و کار خود را در میان تورم و رکود های اقتصادی مشاهده کنید. قطعا اوج گرفتن آرزوی هر برندی است که از این میان این موفقیت نسیب آن دسته افرادی می شود که تخصصی و ماهرانه وارد عرصه تبلیغات و فروش شده اند.

چگونه یک وبسایت و پیج اینستاگرام می تواند محصولاتمان را بفروشد؟

شاید در نگاه اول کمی دشوار به نظر برسد اما اگر نظر تیم طراحی سایت باران را بخواهید به شما خواهیم گفت همه چیز آسان و دست یافتنی است اگر با متخصصان حرفه ای قبل از اقدام به انجام هرکاری مشورت کنید. ممکن است در یک نگاه برایتان سخت بنظر برسد که:

در پاسخ باید بگوییم بله هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. طراحی سایت باران به شما کمک خواهد کرد تا همپای رقبای خود با تولید محتوای هدفمند بالا بیایید و مورد جستجو قرار بگیرید. همانطور که می دانید معرفی شدن به کاربران مستلزم نتایج برتری است که گوگل یا هر موتور جستجو دیگر می دهد. از این رو کارشناسان سئو طراحی سایت باران با کد نویسی های حرفه ای و تولید محتوا اقدام به افزایش رنگ وبسایت و صفحه اینستاگرامتان خواهند کرد تا در جستجوهای مختلف مورد حمایت کاربران قرار گرید. زمانی که محتوای ارزشمند تولید شود کاربر به خودی خود جذب پست ها و لینک های وبسایت شده و با پیشنهادهای بیشتر به مخاطبان رتبه های برتر موتورهای جستجو را از آن خود خواهید کرد. آنگاه خواهید دید از بسیاری از برندهایی که سال هاست در این زمینه مشغول به فعالیت هستند درخشان تر ظاهر خواهید شد و شاید فروش بیشتری هم داشته باشید

طراحی سایت باران در نظر دارد با ارائه پکیجی از بهترین ها همراه شما باشد تا بتوانید در ابتدای امر قدرتمند و حرفه ای وارد شوید. خواهید دید هرآنچه کمک می کند تا مدیریت حرفه ای اینستاگرام را داشته باشید تجربه و مهارتی است که در آن بکار گرفته شده. رسالت ما در طراحی سایت باران، کمک به کسب و کارهایی است که قصد دارند به فروش بیشتر در مدت زمان کوتاه برسند و این مهم امکان پذیر نیست مگر با همکاری دو جانبه میان شما و تیم باران. امیدواریم هر آنچه از مدیریت حرفه ای اینستاگرام را انتظار دارید را به بهترین شکل ممکن عرضه کنیم تا شما نیز در لیست بهترین های وب و اینستاگرام ظاهر شوید و خوش بدرخشید. همواره موفق و قدرتمند باشید.

کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ گویی به سوالات شما

کانال تلگرام

Amirv60

واتساپ

09121943801